Відкриті інструменти просторового планування для України

Ініціатива «Відкриті інструменти просторового планування для України» почала свій розвиток в травні-червні 2022 року із розв'язання задачі - реалізації бази геоданих містобудівної документації, затвердженої наказом Мінрегіону №56 від 22.02.2022, в середовищі OpenSource з метою її вільного поширення серед різнопрофільних спеціалістів, які можуть бути її користувачами.

 

Відкриті інструменти

 

Першочергова назва проєкту «Вільні інструменти розробки містобудівної документації» була змінена на «Відкриті інструменти просторового планування для України» після розширення свої першочергові задачі та назва ініціативи.

 

 

Вільні інструменти

 

Ініціатива "Відкриті інструменти просторового планування для України" - це перший у своєму роді в Україні проєкт, в якому група ініціативних, проактивних різнорідних спеціалістів за рахунок вкладення свого часу та інтелектуальних ресурсів створює нові інструменти, які поширює безкоштовно на базі ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 licence (CC BY-SA) . Ініціатива налічує близько 26 постійних активних учасників та відрита для всіх бажаючих долучитися.

Учасники проекту


 

Умови ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 licence (CC BY-SA) передбачають, що:
Будь-хто може поширювати — копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі, змінювати — реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних.
Окрім того, згідно з ліцензією Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 licence (CC BY-SA) обов'язковим є зазначення авторства, тобто ініціативної групи "Відкриті інструменти просторового планування для України", а також поширення на тих самих умовах похідних матеріалів.