Курс "Геоінформаційні системи у просторовому плануванні"

Чудова новина для тих, кому потрібні знання геоінформаційних систем!

Ми проводимо набір на курс "Геоінформаційні системи у просторовому плануванні"!

ЦЕ ПРАКТИЧНИЙ КУРС ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ГРУНТОВНО ТА ШВИДКО ОТРИМАТИ БАЗОВІ ЗНАННЯ ІЗ РОБИТИ З ГІС QGIS

Анонс наборів в нові групи доступний на нашій сторінці у ФБ - https://www.facebook.com/JuliesData .

Зараз відбувається стрімке поширення ГІС для вирішення широкого спектру прикладних задач — від картографування та містобудування до екологічної оцінки та інвестиційної аналітики.

І якщо на початку 2021 року наші слова про те, що "ГІС стають такими ж звичними, як Word або Excel" іще були метафорою, то сьогодні їх можна сприймати буквально.

Враховуючи зміни у законодавсті, використовувати ГІС в роботі стає обов'язком архітекторів-містобудувальників, землевпорядників, представників ОМС та всіх інших, причетних до просторового планування.

Після проходження курсу ви зрозумієте принципи геоінформаційних систем, культуру роботи в ГІС і зможете із легкістю вирішувати свої робочі задачі. І не лише їх)

Навчання проводитимуть:

Юлія Максимова, к.т.н., фахівець із геоінформаційних систем та баз даних, має авторські права на середовище розробки містобудівної документації QGISgp (№ 97239);

Олексій Бойко, спеціаліст із геоінформаційних систем.

Попередня реєстрація на курс за посиланням: https://forms.gle/kW7wsjg8b8NUPGcB7

За два з половиною роки слухачами нашого курсу стали більше 400 людей з різних організацій та установ — GIZ, КНУБА, міськради Вінниці, Житомиру, Полтави, Рівного, Миколаєва, приватних архітектурних та землевпорядних компаній тощо.

Ці люди не просто використовують отримані знання у своїй професійній роботі — своїми знаннями вони допомагають громадам ефективно розвиватись в надскладних умовах.

Коло людей, яким ГІС потрібен у повсякденній роботі достатньо широке — архітектори-містобудувальники, землевпорядники, економісти, екологи, військові, працівники інвестиційних компаній, адміністрацій територіальних громад.

Всі разом, ці представники громадянського суспільства формуватимуть систему публічного врядування в Україні.

Після проходження основного курсу зазначені спеціалісти матимуть достатні знання для опанування наших додаткових матеріалів, із життєвими прикладами застосування ГІС у різних сферах діяльності.

На курсі ви зрозумієте принципи роботи із геоінформаційними системами, культуру роботи в ГІС і навчитесь вирішувати поставлені геопросторові задачі.

 

 

ГІС у просторовому плануванні