ВЕБІНАР ВІДКРИТІ ІНСТРУМЕНТИ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

1
min read
A- A+
read
вебінар

30 червня відбулась презентація другого етапу краудсорсингового проекту зі створення відкритих інструментів для просторового планування (ІПП) “Відкритих інструментах просторового планування для України”.

Цей проект є першим у своєму роді в Україні. Створеним реальними професіоналами — архітекторами, екологами, ГІС-спеціалістами, працівниками органів місцевого самоврядування.

Основна мета проєкту – створити якісні інструменти для просторового планування (ІПП) за допомогою бази геопросторових даних, щоб кожна зацікавлена людина могла вільно і без зайвих операційних витрат використовувати їх для своїх задач – в професійному містобудуванні, науковій, освітній чи публічній діяльності. Всі інструменти розповсюджуються вільно на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 licence (CC BY-SA).

На вебінарі «Відкриті інструменти просторового планування для України» учасники проєкту розказали про нюанси взаємодії в роботі над проєктом, показали приклади містобудівної документації, розробленої за допомогою цих інструментів, поговорили про можливості застосування ІПП у сфері відбудови і розвитку України.

Також запрошені іноземні гості Ларс Даалгард, Данія, громада Баллеруп, Пітер Йоргенсен, Данія, громада Нюборг, Гілберт Джайзінер, Швейцарія, федеральний картографічний офіс swisstopo проілюстрували приклади використання схожих Open Source рішень у різних країнах Європи.

Дякуємо всім за участь та відгук й ділимося усіма матеріалами, як і обіцяли.

Будемо вдячні за ваш зворотній зв'язок.

Матеріали вебінару:

відеозапис вебінару - https://youtu.be/94hn6qlsbRw

презентація з лінками - https://drive.google.com/file/d/1_4YbWUeesSptbxparHduJxaNvYmynJAY/view?usp=drive_link

інструкції на ютуб:

     для postgres - https://www.youtube.com/watch?v=lSavMZcfDjY

     для geopackage - https://www.youtube.com/watch?v=0LsJNfMvKDE

     для плагіну UA_MBD_Tools - https://www.youtube.com/watch?v=-H3pehd8OBw

завантажити інструменти (вільно та безкоштовно) - https://juliesdata.com/form/zapit-na-otrimannya-bgd-mistobud

відкритий чат для спілкування та зворотного зв'язку - https://t.me/+eq7gtxjTXYBjZmUy

 

Internal banner image(s)
вебінар