Визначення оптимального місця для об’єктів соцкультпобуту

З повагою ставимося до нашого архітектора і вважаємо, що його робота має бути максимально ефективною та приносити задоволення всім нам. Тому хочемо дати їй більше змістовних вихідних даних про територію.

Типова задача планувальника – визначення оптимального місця для об’єктів соцкультпобуту.
І частину цієї роботи ми беремо на себе. На фото – теплові карти оцінки території за критерієм щільності житлової забудови, тобто кількості жителів, які знаходяться у заданому радіусі обслуговування. В процесі роботи над генпланом можна клікнути на будь-яке місце на карті та побачити кількість будинків, доступних з цього місця в заданому радіусі. Ці дані допомагають кількісно оцінити потребу розміщення об’єктів торгівлі, побуту і соціально-культурних закладів, знайти місце, з якого буде обслуговуватись оптимальна кількість мешканців.
Далі ми накладаємо ці дані на інформацію Держгеокадастру про цільове призначення та власника території - і визначаємо вільні місця під забудову.
Оцінку можна проводити за декількома показниками одночасно – відстані до об’єктів території та інженерних мереж, складність рельєфу, тощо.
Масштаб аналізу – від кварталу до громади.

Кількість житлових будинків в 5 хв досяжностіКількість житлових будинків в 15-хв досяжностіКількість житлових будинків в радіусі 100 метрівКількість житлових будинків в радіусі 500 метрів