Новини

Благодійний ГІС стрім

👋🏻Вчора провели благодійний стрім, на якому учасники ініціативи "Відкриті інструменти просторового планування для України" Богдан Журавель та Stepan Brich у прямому ефірі створили плагін у QGIS ( UA Coordinates transformation) для перетворення векторного шару між системами координат СК-42, СК-63, УСК-2000 та похідними від них місцевих систем координат в межах території України за допомогою API розміщеного на сайті ДГМ ( https://dgm.gki.com.ua/docs/api/transform.html ). Головна мета стріму – зібрати кошти для стабілізаційних пунктів та госпіталів.

Відбувся безкоштовний вебінар "Як перевірити геопросторові дані містобудівної документації. Зекономити бюджет та не порушити Закон"

🔈Ділимося матеріалами вебінару "Як перевірити геопросторові дані містобудівної документації. Зекономити бюджет та не порушити Закон": ✔️Запис вебінару - https://www.youtube.com/watch?v=jShm-0n6tzI ✔️Презентація з усіма лінками - https://drive.google.com/file/d/1WwaY5_2Vtv28jkqM-vqevk0hMKotOzmJ/view?usp=drive_link ✔️Чат підтримки - https://t.me/+dqHvHk7n7R02NWMy Будемо вдячні🙏🏻 за поширення матеріалів🔗, а також за ваші реакції - лайки👍🏻/коментарі📝- та зворотній зв'язок 💬

ВЕБІНАР ВІДКРИТІ ІНСТРУМЕНТИ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

30 червня відбулась презентація другого етапу краудсорсингового проекту зі створення відкритих інструментів для просторового планування (ІПП) “Відкритих інструментах просторового планування для України”.

ВІдбувся відкритий вебінар "Вільні інструменти розробки містобудівної документації. Презентація першого етапу"

19 жотвня відбувся відкритий вебінар “Вільні інструменти розробки містобудівної документації. Презентація першого етапу”.💙💛 Дякуємо всім (а це більше 300 учасників), які долучилися!

Ділимося усіма матеріали та посиланнями👇:

✅Запис вебінару доступний за посиланням - https://youtu.be/ZRX1nI5Tkv0