Нанесення червоних ліній

Нанесення червоних ліній на генеральному плані може бути тривалою і виснажливою процедурою, особливо якщо креслити кожну лінію окремо.

Ми поміркували над цим завданням і створили простий інструмент, який складається із розширеної символіки для осей доріг, набору атрибутів для шару осей — наявності комунікацій, ширини проїжджої частини та червоних ліній праворуч/ліворуч дороги а також функції в базі даних QGISgp.

Під час прокладання осей доріг ви можете або одразу вказати ширину червоних линій для ділянки дороги, або зазначити проектні комунікації та об’єкти і побудувати лінії за сумою необхідного простору. Символіка шару дозволяє побачити дійсну ширину майбутніх ліній та за необхідності відкоригувати вісь вулиці.

Після того, як отримано бажаний результат, запускаєте функцію побудови об’єктів на проекті і отримуєте червоні лінії та дороги із потрібними фасками, радіусами і тупичками одразу на всьому проекті. Побудова цих об'єктів на проекті триває декілька секунд.

Наразі допрацьовуємо інструмент, плануємо додати різні геометрії тупичків - варіанти можна буде вказувати в атрибутах осей доріг.

Сподіваємось, такий інструмент збереже вам чимало цінного часу.
Із цим та іншими інструментами для розробки генпланів можна ознайомитись вживу. Контакти на нашій сторінці.